SEO

Arama motoru optimizasyonu ,SEO uzmanı, web sitenizi Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında daha yüksek sıralama almasını sağlayan yöntemlerin tümüdür. Sıralamanız iyi olsa bile SEO çalışmasının sitenize değer katacağına inanıyorum.

Ersintezcan.com.tr bildiği, sevdiği işi yapar. Müşterilerimizin başarısını kendi başarımız olarak görüyoruz. Müşterilerimizin hedef ve beklentilerini dijital pazarlama tekniklerinin en güncel halini kullandığımızı gururla söyleyebiliriz.

Profesyonel SEO Hizmetleri

Etkili SEO stratejilerini zamana yayarak, zamanla değerini kaybetmeyecek Google sıralaması elde etmeye çalışırız. Buna göre her başladığımız projede önce detaylı anahtar kelime, pazar, rakip, backlink profili analizleri yaparak, bu analizlerin gölgesinde site içi ve dışı SEO stratejilerimize yön veririz.

Google 1. Sayfaya nasıl çıkarım? Sorusunun cevabını aradığınız için buradasınız. Sitenizi Google 1. sayfaya çıkartmak için sunduğumuz SEO hizmetlerini detaylı açıklayarak sizi doğru bilgilendirmek ve doğru karar vermenizi sağlamak istiyoruz.

SEO hizmetlerini biden almaya karar verdiğinizde işe;

 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip Analizi
 • Link İnşası
 • SEO uyumlu içerik desteği
 • Basın Bülteni Optimizasyonu
 • Yerel Arama Optimizasyonu
 • Mobile SEO
 • Uluslar Arası Arama
 • Video SEO
 • Web Pazarlama Analizi
 • Raporlama

Anahtar Kelime Analizi

Dijital pazarlamanın en önemli amacı pazarlamak istediğiniz hizmet veya ürünü doğru kitleye ulaştırmasıdır. Bundan dolayı anahtar kelime analizi hayati rol oynamaktadır. Yatırımınızdan yüksek gelir elde etmek için doğru kitleye erişmeniz gerekir. Çalışmaya başladığımız ve belirlenen süre içerisinde düzenli şekilde anahtar kelime analizi yaparak size yardımcı oluruz.

Siteniz incelendikten sonra yapılan anahtar kelime analizi çerçevesinde site içine, içeriğinde gerekli görülürse müdahale edilir, SEO uyumlu içerikler oluşturulur, gerekli görüldüğünde site dışı SEO çalışmasıyla desteklenilir.

Rakip Analizi

İnternet rekabetin son derece yüksek olduğu bir alandır. Belirlediğiniz anahtar kelimerle potansiyel müşteriye ulaşmak isteyen başka rakiplerinizde vardır. SEO stratejileri arasında rakipleri analiz ederek güçlü ve zayıf yönlerini belirleyerek bunu fırsata çeviririz.

Rakip analizi Google’da yükselmek için strateji belirlemeye yardımcı olur.  

Link İnşası

Link inşası SEO çalışmasının en karmaşık aşamalarından birisidir. Domain ve sayfa otoritesini arttırarak Google sıralamalarında rakiplerinizin önüne geçmesini sağlar. Yanlış uygulanması durumunda tam tersi bir sonuca neden olur.

Rekabet ettiğiniz rakiplerinize karşı alakalı yüksek otoriteli sitelerden backlink almak avantaj sağlayacaktır. Link inşası/backlink çalışmasında uzun yıllara dayanan tecrübemizle, sitenizin rakiplerinizin önüne geçmesine yardımcı olacağız.

SEO Uyumlu İçerik

Arama motorlarında üst sıralara çıkma noktasında içerik son derece önemlidir. Google algoritmasının değer verdiği SEO uyumlu içerik başarılı bir metin yazarlığından geçer. SEO uzmanının elinin değdiği başarılı bir metin sitenizi doğru kitleye ulaştıracaktır, böylece şirketinizin cirosuna doğrudan etki yapacaktır.

Anlaşma çerçevesinde tarafımızdan oluşturulacak SEO uyumlu içerikler yardımıyla sadece Google’da yükselmenizi sağlamış olmayacağız aynı zamanda hedef kitleye ulaşacağız ve kullanıcı etkileşimini arttırtmış olacağız.

Basın Bültenleri Optimizasyonu

Haber değeri olan bir hizmet veya ürün çok kısa zamanda ve hızlı bir şekilde geniş kitleye ulaşabilir. Online PR geleneksel halkla ilişkilerden daha ucuz ve verimli yöntemdir. Online PR SEO çalışmasıyla desteklendiğinde etkili sonuçlar verir. 

Yerel Arama Optimizasyonu

Yerel arama optimizasyonu lokasyon bazlı aramalara ilişkilidir. Daha çok ürün veya hizmetin coğrafi konumuyla ilgili yapılan aramalardır. Kullanıcıların bulundukları konuma yakın yerlerden satın almak istedikleri hizmet veya ürünler için lokasyon bazlı aramalar tercih ederler.

Yerel arama optimizasyonu yardımı ile firmanızı internet üzerinden satın almaya hazır potansiyel müşterilerle buluşturmaya yardımcı oluruz.

Mobil SEO

Akıllı telefonlar üzerinden internet erişiminin artmasıyla birlikte Mobil SEO artık hayati önem taşımaktadır. Sitenizin mobil uyumlu olmaması yaklaşık %50 müşteri kaybına neden olmaktadır.

Verdiğimiz SEO hizmetleri kapsamında, sitenizin mobil uyumlu olup olmadığı belirlenir, değişse çözüm sunulur.

Uluslararası Arama

Global arama pazarlaması, uluslararası çok dilli aramalarla ilgilidir. Pazarladığınız ürün veya hizmeti dünyanın farklı ülkelerine satmak istediğinizde başka bir SEO stratejisi uygulananlıdır.

Uluslar arası arama dil ile alakalıdır ve biz sadece Rusça, İngilizce SEO hizmetleri verebiliriz.

Video SEO

Modern arama motoru optimizasyonu stratejileri sıralama alarak sitenizin trafiğine etki etmek için video, mültimedya çalışmaları içerir. Aranan anahtar kelimelerle ilgili oluşturulan videolar sitenize ciddi trafik yanında marka bilinirliği sağlar.

Uzun zamana yayılan SEO çalışanlarınızdan alamadığınız sonuçları günümüzde çok etkili olan viral videolar yardımıyla alabilirsiniz. Bunu bildiğimiz için, SEO stratejilerimize video SEO’da ekledik.

Web Pazarlama Analizi

Web pazarlama analizi ile kampanyalar ve SEO çalışmalarının sonuçları düzenli şekilde analiz edilerek elde edilen veriler çerçevesinde öneriler sunulur. Trafik ve dönüşüm metrikleri incelenerek gerekirse yeni yol haritası çizilir.

Raporlama

Sitenizin sorumluğunu aldığımız için müşterilerimize hesap verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Sizi çok yakından ilgilendirdiğini bildiğimiz SEO çalışmalarının performansını düzenli şekilde raporluyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için mesai saatleri içerisinde 0537.609.53.88 den veya iletişim formundan çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

arrow